Мережеві інвертори

Відображається 1-6 з 114 результатів

Відображається 1-6 з 114 результатів

Мережеві інвертори – це пристрої, створені з метою перетворення сонячного світла в змінний електричний струм, для подальшого перенаправлення в електричну мережу будинку, для побутового використання і зменшення споживання електрики з електромережі. Але перетворювати енергію можуть і інші інвертори, наприклад: автономний або гібридний. Так в чому ж особливість саме цього, мережевого інвертора? Уся суть його особливості, лежить в назві. Мережеві інвертори примітні тим, що при перетворенні сонячної енергії в електричний струм, відбувається синхронізація напруги і струму в стаціонарну мережу. Саме за цю особливість їх називають мережевими або синхронними перетворювачами.

Мережевий інвертор перетворює електроенергію завдяки широко-імпульсній модуляції, а енергію для перетворення отримує з сонячних електростанцій або батарей, завдяки сонячним фото модулям.

Так само вони діляться на два типи: перший це – мережеві інвертори без резервування. І другий це – мережеві інвертори з резервуванням. Великою відмінністю інверторів без резервування від наприклад автономних інверторів, являється те, що вони не можуть підключитися до акумуляторних батарей. Тобто вони не зможуть працювати при відключенні електрики із-за локальної аварії або перепаду напруги в загальній електромережі. Інакше при усуненні проблеми, людей які займатимуться ремонтом, може просто уразити струмом, що може привести до серйозних наслідків. Такий вид інверторів слід встановлювати, якщо ви хочете підключити функцію "Зелений тариф" для комерційних цілей. Якщо коротко пояснювати що означає "Зелений тариф", то можна сказати що ви отримуватимете плату за перетворену енергію сонця. Ви ставите сонячні електростанції, вони перетворюють сонячне світло в електричний струм і цей струм переходить в зовнішню мережу і міська електромережа вам за це платитиме.

Мережеві інвертори з резервацією відрізняється тим, що вони можуть переходити в автономний режим і працювати за допомогою акумуляторів без участі загальної електромережі. Такий вид резервації так само передбачає "Зелений тариф". Ваші фотоелектричні панелі віддаватимуть надлишок енергії, і за "Зеленим тарифом" ви будете деяку суму. Але при якій-небудь аварії в електромережі, ваш мережевий інвертор буде переведений в автономний режим і працюватиме без участі загальної електромережі.

Такі види мережевих інверторів можна використати в абсолютно різних цілях і напрямах. Ви можете підключити "Зелений тариф" в чисто комерційних цілях і уся електроенергія йтиме в загальну електромережу, за що ви і отримуватимете гроші. Так само у вас є можливість використання такої системи, але в цілях економії. Мережевий інвертор живитиме електрикою ваш будинок, а при надлишку перетвореної енергії, цей надлишок електричного струму йтиме в загальну мережу, так само по "Зеленому тарифу".