Як підключити сонячну станцію?

Підключення сонячної / вітряної станції приватного домогосподарства (фіз. особи) проводиться за спрощеною процедурою. Для цього необхідно:

1. Змонтувати станцію.

2. Написати заяву в РЕМ про підключення станції (зразок заяви доступний в РЕМ) і надати схему приєднання (скласти самому або запросити у монтажній організація).

3. На підставі заяви, РЕМ проводить ОТЗ (Організаційно-технічні заходи), а саме: встановлення двонаправленого лічильника з модемом (вузол обліку), їх монтаж і підключення. Послуга виконується співробітниками РЕМ або уповноваженими особами. Оплачується замовником (домогосподарством) і сьогодні становить від 6 до 23 тис. грн.

4. Після проведення ОТЗ на об’єкт приїжджає представник Обленерго, оглядає станцію і укладає договір про купівлю-продаж електроенергії між Обленерго і власником домогосподарства. У договорі вказується розрахунковий рахунок, на який надходять гроші (його слід відкрити заздалегідь). Обленерго не пред’являє вимог до банку.

З нашого досвіду, час оформлення таких станцій сьогодні займає 1-1,5 місяці.

В даний момент склалася сприятлива ситуація для установки енергозберігаючого обладнання і далекоглядні господарі сьогодні активно його встановлюють. Але ефективність даного обладнання, надійність і термін окупності безпосередньо залежать від правильних розрахунків і підібраних компонентів. Наші фахівці мають великий досвід встановлення подібного обладнання, як на виробництвах, так і в приватних домоволодіннях і підберуть Вам найбільш оптимальний варіант.