Сонячні станції Велес-Енерго, Хмельницький. Сонячні Панелі

Наша компанія з 2011 року присвятила себе реалізації, ПРОЕКТУВАННЮ і МОНТАЖУ в місті Хмельницькому Сонячних електростанцій і енергоефективних обігрівальних систем: інфрачервоних стельових обігрівачів, плівкових і кабельних теплих підлог, теплових насосів, керамічних панелей, радіаторів опалення для промислових і побутових приміщень.

Ми пропонуємо найоптимальніші рішення для автономного та резервного електропостачання заміських будинків, комерційних і виробничих об'єктів. Рішення на основі відновлюваних джерел енергії, теплових насосів, енергоефективних систем опалення.

Ми дамо вам незалежність і комфорт!

Ми вирішуємо проблеми з енергією

З нами Ви можете

Отримати інформацію про можливості, принципи роботи та характеристики обладнання, яке заощаджуватиме кошти для Вас, а навколишнє середовище зробить більш природним та екологічно чистим.

Для Вас ми можемо:

Підготувати рішення або продукт, який зніме безліч економічних та екологічних питань.

Разом ми можемо:

Бути колегами та однодумцями на шляху розуміння та практичного застосування у Вашому житті нових енергозберігаючих та так званих "Зелених Технологій".

Консультація (безкоштовно)

  098- 481-52-57

  067-381-19-45

  29000  м. Хмельницький
  Львівське шоссе, 20/1

  Коротко про мережеву сонячну станцію під "Зелений тариф" від "Велес-Енерго", ТОВ

  Інші наші напрямки :

  Питання/Відповідь

  Обслуговування сонячних панелей полягає у візуальному огляді на наявність фізичних пошкоджень та періодичному миття, як правило, 2 рази на рік, якщо немає великої кількості пилу. Через наявність забруднень на панелі може знижуватися їхня продуктивність.
  Більш детальну інформацію Ви можете дізнатись у наших спеціалістів у Хмельницькому за телефонами:

  098-481-52-57 , 096-505-16-16

  Розрізняють два види гарантій, що надаються виробниками сонячних батарей. Перший вид гарантії – заводський шлюб і дефекти продукції, тобто. виробник бере на себе гарантійні зобов’язання у разі непрацездатності сонячних батарей через брак.

  Термін такої гарантії виробники встановлюють самостійно і може коливатися від 5 до 25 років. Другий вид гарантійних зобов’язань – виробник гарантує, що на період гарантійного терміну збережеться потужність сонячної панелі, що виробляється.

  Умови такої гарантії також залежать від виробника, що в середньому термін становить 25 років із збереженням потужності 80-85% від початкової. Деякі виробники дають такий вид гарантії терміном до 30 років.

  Більш детальну інформацію Ви можете дізнатися у наших фахівців у Хмельницькому за телефонами:

  098-481-52-57 ,   096-505-16-16

  «Зелений» тариф – це спеціальний тариф, згідно з яким держава закуповує електроенергію за завищеною ціною у підприємств та приватних осіб, які використовують альтернативні джерела енергії.
  Таким чином, юридичні та фізичні особи, які користуються енергією сонця, вітру, мікро чи міні гідроелектростанціями та іншими відновлюваними джерелами енергії, можуть продавати отриману електроенергію (цілком або частково) державі за вигідною для себе ціною.
  Як підключитися і процес роботи Ви можете дізнатися у наших спеціалістів у Хмельницькому за телефонами:

  098-481-52-57 ,   096-505-16-16

  Опалювати будинок тільки сонячними батареями на сьогоднішній день неможливо, тому що в опалювальний період (з жовтня до березня) продуктивність сонячних панелей знижується до мінімуму. Тільки в середині березня починається активне вироблення електроенергії. 80% енергії, яку виробляють панелі, посідає період із квітня по вересень місяць, тобто. на місяці, коли опалення не потрібне. Основне завдання сонячних батарей – вироблення електричної енергії, яку можна використовувати для власних потреб та/або продавати у спільну мережу.
  Більш детальну інформацію Ви можете дізнатись у наших спеціалістів у Хмельницькому за телефонами:

  098-481-52-57 , 096-505-16-16

  Існує два основних розміри корпусу сонячних панелі: стандартний та збільшений. У різних виробників, звичайно, розмір корпусу може відрізнятися, але незначно – до 10 мм. Середні ж розміри і площа стандартного корпусу 1640*992*35 мм та ≈ 1,63 м², збільшеного – 2108*1048*40 мм та ≈ 2,21 м².

  Більш детальну інформацію Ви можете дізнатися у наших фахівців у Хмельницькому за телефонами:

  098-481-52-57 ,   096-505-16-16

  Все залежить від завдання, яке Ви бажаєте вирішити за допомогою сонячних батарей. Якщо стоїть завдання забезпечити резервне харчування, наприклад, для приватного будинку 100 м², при рідких відключеннях електроенергії, може вистачити і 2-3 кВт сонячних батарей. Якщо є плани з продажу електрики за «зеленим тарифом», ми рекомендуємо встановлювати сонячне поле потужністю від 5 кВт. Тут діє правило – чим більше, тим краще, але при цьому необхідно врахувати обмеження в 30 кВт для приватної сонячної станції, що підключається до мережі за зеленим тарифом.

  Більш детальну інформацію Ви можете дізнатись у наших спеціалістів у Хмельницькому за телефонами:

  098-481-52-57 , 096-505-16-16

  Відгуки про компанію


  Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'storefront_edit_post_link' not found or invalid function name in /home/velesmuz/veles-energy.biz.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308